- Ваш никнейм, сервер: GeRando
- Интересующий вас вопрос: Объясните, пожалуйста, мне, туполобику, в чем разница HiTech и TechnoMagic. Я понимаю что на HiTech нет ботании и таума. И заметил другую экономику, нет реалмов, посох дракона на 28 день игры дают. Будто бы HiTech быстро проходится
GeRando
37
Dni od rejestracji
55
Nagrano godzin
1
Wiadomości na forum
Online na serwerach
TechnoMagic #1
55 godz.
Salda cubixów na serwerach
TechnoMagic #1
6.48 
Najnowsze wątki dodane na forum
Ostatnie wiadomości z forum
Darmowe bonusy
Otrzymuj codzienne bonusy!
UZYSKAJ

