- Название предложения/идеи: Можете ли вы сделать возможность скачивания лаунчера на эпсторе? Если вы уже занимаетесь этим вопросом, через сколько примерно будет релиз?
- Описание предложения/идеи:Хотелось бы играть на платформе ios
Sedvor13
55
Днів із реєстрації
42
Награно годин
1
Повідомлень на форумі
Онлайн на серверах
TechnoMagic #1
0 г.
OneBlock #1
40 г.
SkyTech #1
0 г.
UltraSky #1
0 г.
Баланси кубіксів на серверах
OneBlock #1
336.7 
TechnoMagic #1
10 
SkyTech #1
35 
UltraSky #1
5 
Останні створені теми на форумі
Останні повідомлення з форуму
Безкоштовні бонуси
Отримуй щоденні бонуси!
ОТРИМАТИ

