Форум
Правила
Донат
Сервери
Гайди
Відео
Українська
Русский
Українська
English
Polski
Français
Почати гру
Грати на телефоні
Головна
Форум
TechnoMagic
Вопросы по игре | Предложения/идеи
Розглянуто
не могу зайти на сервер
KKrytff
1 трав 2026 р., 14:11
201
KKrytff
Автор
1 трав 2026 р., 14:11
KKrytff, TechnoMagic
При заходе на сервер вылетает ошибка: index:1, length: 7(expected:range(0,2))
Переустанавливал игру, тепался через сайт на спавн - не помогло.
0
ginn0
Администратор на TechnoMagic-Mobile #1
1 трав 2026 р., 16:51
Добрый день. Напишите тикет в дискорде CubixWorld https://discord.gg/YY7RmMw
(Прямая ссылка: https://discord.com/channels/198913329014505474/1259203749180608612/1411003687211503697)
Закрыто.
0
Для відправки відповідей у цій темі, авторизуйтесь будь ласка.
Авторизація
Увійти
Реєстрація
Забув пароль
Навігація
Скачати лаунчер
Моди
Скіни
Плащі
Рейтинг гравців
Банліст
Питання-Відповідь
Технічна підтримка
Команда проєкту
Безкоштовні бонуси
Отримуй щоденні бонуси!
ОТРИМАТИ
Моніторинг
Поточний онлайн:
Денний рекорд:
Абсолютний рекорд:
Соціальні мережі
Telegram
Discord
YouTube
Головна
Форум
Навігація
🌐
UK
Авторизація
Ми використовуємо файли cookie
для роботи сайту, захисту форм
та аналізу відвідуваності.
Прийняти все
Відхилити необовʼязкові
Налаштування
Дізнатися більше
Політика Cookie