Rozpatrywanie zakończone Потерянный дроп в бездне из за бага
Rumimymi 8 sty 2026 17:47 340
Rumimymi
Rumimymi
Autor
8 sty 2026 17:47
  1. Ваш никнейм, сервер:Rumimymi , SkyTech
  2. Интересующий вас вопрос:зайдя на сервер SkyTech в 15:06 появился в бездне из за этого умер и потерял все вещи прощу вернуть вещи так как они были утеряны не по моей вине а из за бага
0
Dailmaran
Dailmaran
Управляющий
8 sty 2026 19:14

Вопрос решен в игре.

Закрыто.

0
Zaloguj się, aby móc odpowiadać w tym wątku.
Darmowe bonusy
Darmowe bonusy
Otrzymuj codzienne bonusy!
UZYSKAJ
Plecak z bonusami w Minecraft
Monitorowanie serwerów
Monitorowanie
Online teraz:
Dzienny rekord:
Absolutny rekord:
Wykres graczy online
Media społecznościowe
Media społecznościowe

Внимание, ВАЙП!

На всех серверах прошел вайп с обновлением!

Ждем вас на обновленных серверах.

Strona główna Strona główna Forum Forum
Nawigacja Nawigacja
Logowanie Logowanie