Rozpatrywanie zakończone не могу зайти
wertych_why 12 lut 2025 17:16 756
wertych_why
12 lut 2025 17:16
  1. wertych_why, Ice and Fire :
  2. не могу зайти
  3. прикрепил проблему на фото

:

0
Z0neto
Z0neto
12 lut 2025 17:39

В настройках кубикса есть функция (перекачка сборки/лаунчера) подобное название, нажмите туда (перед этим желательно сохранить метки если есть и файл options.txt чтобы не настраивать всё заново.

0
Zaloguj się, aby móc odpowiadać w tym wątku.
Darmowe bonusy
Darmowe bonusy
Otrzymuj codzienne bonusy!
UZYSKAJ
Plecak z bonusami w Minecraft
Monitorowanie serwerów
Monitorowanie
Online teraz:
Dzienny rekord:
Absolutny rekord:
Wykres graczy online
Media społecznościowe
Media społecznościowe
Strona główna Strona główna Forum Forum
Nawigacja Nawigacja
🌐 PL
Logowanie Logowanie